KURS ONLINE

 

Jak nie stosując żadnej diety
zmienić swoje odżywianie na zdrowe
by czuć się lepiej i zdrowiej?

3 pierwsze lekcje, od których warto zacząć zmianę nawyków

Nauczysz się:

DOSTĘP DO LEKCJI JEST NA 14 DNI

 Jak rozsądnie rozumieć zdrową dietę i czym nie jest zdrowe odżywianie.
Jak realnie wygląda Twoje odżywianie (wierz mi, że większość osób jest zdziwionych odkryciami).
Co potrzebujesz zmienić w swojej diecie.
Jak podejść do motywacji aby wystarczyła Ci ona na czas powstania nowych nawyków.
Jak słuchać siebie i określić punkt, który będzie Twoim punktem odniesienia w przyszłości. 

O MNIE

Nazywam się Beata Sokołowska

• Jestem autorką 2 bestsellerów: “Alkaliczny styl życia” i “Alkaliczny detoks”.

• Ponad 30 tysięcy sprzedanych egzemplarzy książek.

• Ponad 6 tysięcy osób wzięło udział w organizowanych przeze mnie detoksach i wyzwaniach dotyczących dbania o siebie.

• Moje wykształcenie to 11 lat studiów związanych z kompleksowym podejściem do zdrowia. W tym 5 lat psychologii, studia podyplomowe coachingu zdrowia oraz AWF.

• Mam za sobą 20 lat doświadczeń w detoksie i zmianie (zmianie nawyków, zmianie przekonań, zmianie sposobu myślenia itd.)

• Od ponad 5 lat prowadzę dla Was  bloga.

PODRÓŻ, KTÓRĄ WARTO PRZEJŚĆ

Zmiany dla mnie kiedyś nie były proste. Ale dałam radę trwale zmieniając swoje nawyki i wiele zyskując. Ty też dasz, bo jest to możliwe dla każdego. Na tym kursie będę Ci towarzyszyć dzieląc się swoim doświadczeniem. Będziesz wśród ludzi, którzy chcą żyć zdrowiej (bezcenna jest wymiana doświadczeń i wsparcie osób idących może nawet nieco pod górkę, ale w tę samą stronę).

Musisz też wiedzieć, że zmiana tylko na poziomie zachowań jest najmniej trwała. Dlatego my sięgniemy znacznie dalej by osiągnąć jak najlepsze EFEKTY. Przejedziemy przez proces dzięki, któremu wiele osób po kursie pisało, że zmieniły coś, czego dotychczas im się nie udawało zrobić.

Moje książki

 

 

 

Opinie o kursie

"Kurs dostałam w prezencie, podeszłam do tego bez przekonania,ale stwierdziłam że 21 dni mogę wytrzymać bo przecież nic nie tracę. A tu nagle schudłam 3 kg i cera się poprawiła;-) Nauczyłam się, że trzeba wierzyć w siebie, że się uda po 21 dniach nagle się okazuje że gorzka czekolada smakuje słodko i wystarczy kostka lub dwie żeby zaspokoić swój głód do słodyczy;-) w skali od 1 do 10 daję 10:-)"

Małgorzata

" Kurs był Fantastyczny. Dziękuję. Najważniejszy dla mnie element to sen. W kursie nauczyłem się aby podejść z rozwagą do zasad które wdrażam. Sporo zasad które są w kursie już praktykowałem, w niektórych miejscach poprawiłem swoje działanie i wdrażam dalej. Najważniejsze było wyregulowanie snu i ustawienie go jako priorytetu. Wyłączenie podjadania małych ilości tu i tam. I przestawienie się na 3 ~4 posiłki dziennie. Piję ok 2 ~ 2.8 wody dziennie. Wdrażam planowanie posiłków na cały tydzień i planowanie zakupów. Ważny element dla mnie to temat termiki. Cenne wskazówki używam, i obserwuję. Pomaga. Kurs oceniam bardzo dobrze. Super mieć z Wami kontakt, oraz grupa na FB to mega wsparcie."

Sebastian

"Z całego serca dziękuję za możliwość wzięcia udziału w kursie. Kurs oceniam powyżej Najwyższej Skali bo jeżeli potrafiłam dziś jadąc 3 godzinę “za kółkiem” autostradą usłaną jedynie stacjami paliw gdzie mój Czarny Chochlik wołał “ZJEDZ KURKACZKI Z KFC!” – zatrzymać się i zakupić świeżo wyciskany zielony sok ( jarmuż, jabłko i kiwi ) TO UWAŻAM ŻE TYLKO TEN KURS POZWOLIŁ MI ZOSTAĆ FAJTERKĄ DNIA."

Iza

"Dzięki kursowi nauczyłam się myśleć świadomie o jedzeniu. Mam tu na myśli świadome podejmowanie decyzji począwszy od planowania posiłków, zakupy a także skupienie i delektowanie się posiłkami. Moja dieta stała się bardziej urozmaicona. Zaczęłam pić więcej wody. Warzywa w każdym głównym posiłku. Czytanie etykiet w czasie zakupów. I jak już wspomniałam wcześniej różnorodność produktów głównie dzięki ciekawym przepisom umieszczonym każdego dnia w lekcji. Nie ma takiej oceny żeby kurs ocenić. Jest po prostu ŚWIETNY. Nie tylko dla osób, które są początkujące w temacie zdrowego odżywiania ale dla wszystkich. Serdecznie polecam każdemu ponieważ wnosi on dużo dobrego."

Małgosia

"Chciałabym napisać tylko kilka słów na temat kursu, w którym uczestniczyłam, choć naprawdę ciężko wyrazić cały zachwyt w kilku słowach, ponieważ można by mówić o jego wspaniałości naprawdę wiele. Kurs jest świetny. W końcu uporządkowałam całą wiedzę, którą posiadałam, bez tego zbędnego chaosu, który ciągle Nas otacza w związku z dietami cud czy super produktami. Dodatkowo bardzo wiele dowiedziałam się nowych rzeczy. Rzetelny, bardzo dobrze przygotowany pod kątem merytorycznym, a zarazem zrozumiały dla każdego."

Roksana

"Po odbytym kursie jestem dosłownie innym człowiekiem,inaczej patrzącym na siebie i na to co trzymam w lodówce, moje wyobrażenie żywieniowe zostało przewrócone o 180 stopni. Zacząłem czytać etykiety na produktach,gdzie wcześniej uznałbym to za bzdurę… Oczywiście to jest dopiero początek,ale plan już jest… Fast foody,żywność przetworzona,słodkie,gazowane napoje wylądowały jako pierwsze do kosza i już jest nieźle…Najważniejsze jest to, że teraz ja spędzam więcej czasu w kuchni niż do tej pory, ja sobie sterem, żeglarzem, okrętem…Mam dla kogo żyć i najbliżsi są moją motywacja do zmiany na lepsze. Bardzo serdecznie Wam dziekuję raz jeszcze za możliwość poznania tajników zdrowego odżywiana w tak zacnym gronie. Mam nadzieję,że to jeszcze nie koniec i nasza przygoda dopiero się zaczyna."

Irek