W kilku krokach zmień niekorzystne PRZEKONANIA by osiągać swoje CELE

Termin kursu:

7-14 Styczeń 2019

Dowiedz się kiedy ruszy sprzedaż:

Przekonania to inaczej nasze nawyki myślowe

W jaki sposób myślisz o sobie, możliwościach, swoim życiu, umiejętnościach itd.? Czy znane Ci są przekonania typu: “nie poradzę sobie”, “inni mają łatwiej”, “jestem leniwa/-y”, “jak zwykle mam pecha”, “nie wyzdrowieję”, “nie dam rady schudnąć”, “to jest dla mnie za trudne”, “nie jestem wystarczająco mądra/-y”…. Udowodnione jest, że przekonania wpływają na naszą rzeczywistość. Udowodnione jest także, że kiedy zmieniamy przekonania – zmieniamy tę rzeczywistość. Czy znasz kogoś, komu większość rzeczy się udaje? Jeśli poznałabyś/poznałbyś sposób myślenia tej osoby o sobie – z całą pewnością charakteryzowałby się on pewnością siebie i wiarą we własne możliwości.

W 8 dni nauczę Cię

⇒ Stosować narzędzia do zmiany przekonań o udowodnionej skuteczności.

⇒ Rozpoznawać ograniczające przekonania i jak je zmieniać w sposób racjonalny i efektywny.

⇒ Jak zmieniać przekonania by wspierały Twoje cele i zmianę nawyków.

Nie ma mowy o żadnym magicznym myśleniu czy nierealnych afirmacjach. Tylko racjonalne myślenie, które Twój mózg może zaakceptować.

Czy wiesz, że

Osoby osiągające sukcesy mają przekonania, które wspierają ich działania, choć wcale nie muszą umieć i wiedzieć więcej od Ciebie. To nasze przekonania wpływają na podejmowane działania, ich skuteczność i realizację postanowień.

Zmieniając ograniczające przekonania

Jesteś skuteczny

w swoich działaniach, realizowaniu swoich celów i podjętych postanowień.

Radzisz sobie lepiej

ponieważ inaczej patrzysz na pojawiające się problemy i rozwiązania.

Zyskujesz spokój

ponieważ masz większy dystans do efektów swoich działań.

Masz więcej energii

ponieważ nie zatruwasz się myślami, które Ci ją odbierają.

Zmieniasz nawyki

z łatwością ponieważ przekonania stoją u ich podstaw.

Twoje zmiany są trwałe

ponieważ zmiana na poziomie przekonań jest trwalsza niż na poziomie zachowań.

Tajemnicą zmiany jest skupienie

swojej energii nie na walce ze starym

ale na budowaniu nowego

SOKRATES

Kurs jest

dla Ciebie

jeśli:

Chcesz wzmocnić samoocenę, poczucie własnej wartości i wiarę w siebie.

Chcesz przestać odkładać na później realizację ważnych dla siebie postanowień.

Chcesz mieć więcej satysfakcji i zadowolenia ze swojego życia.

Ważne informacje o kursie

KURS ONLINE

Kurs w całości odbywa się online. Wystarczy mieć dostęp do internetu aby z kursu korzystać. Kurs jest na specjalnej platformie do, której otrzymujesz login i hasło.

MATERIAŁY

Kurs zawiera krótkie filmy, nagrania audio każdej lekcji, transkrypcje nagrań, ćwiczenia, materiały dodatkowe. Możesz je pobrać na dowolny nośnik by było Ci łatwo z nich korzystać zgodnie z tym jaki jest Twój ulubiony sposób nauki.

v

GRUPA WSPARCIA

Otrzymujesz dostęp do grupy na Facebooku, której celem jest wymiana doświadczeń, wzajemne motywowanie się i wspieranie. Grupa jest miejscem gdzie możesz zadawać pytania i dzielić się swoimi spostrzeżeniami.

i

LOGICZNY PROCES

Moduły w kursie są ułożone tak, aby ułatwiać naukę. Mają właściwą kolejność a to czego uczysz się na początku kursu przydaje się w jego dalszych częściach. Przechodzisz je krok za krokiem – i dlatego codziennie uzyskujesz dostęp do jednej (kolejnej) lekcji.

Twój sukces to Twoja praca

i moje kilkuletnie doświadczenie w pomocy innym w zmianie nawyków, 20 lat doświadczenia w swoich własnych zmianach. Doświadczenie wsparte wiedzą z psychologii pomogło mi dobrać dla Ciebie treści i ćwiczenia, które będą wspierały Twoją osobistą zmianę. Reszta zależy od Ciebie!

i

WIEDZA

k

Praktyka

Systematyczność

Kurs zawiera najważniejszą wiedzę do zastosowania w praktyce. 20% tego co potrzebne z wiedzy daje Ci podstawy, w którym kierunku iść.

Czyli ćwiczenia bo bez praktyki nie ruszysz. Praktyka daje siłę i moc zmiany. Jest najważniejsza dlatego sukces zmiany to 80% praktyki.

Pomaga w zmianie bo “kropla drąży skałę”. Robiąc coś każdego dnia po kilku tygodniach zauważysz EFEKTY. Realizujesz lekcje kiedy chcesz i gdzie chcesz tak aby było Ci najwygodniej zadbać o systematyczność.

Kurs dzień po dniu:

1

Dzień 1 Tutaj wpisz motyw dnia

Tutaj wpisz opis

2

Dzień 2 Tutaj wpisz motyw dnia

Tutaj wpisz opis

3

Dzień 3 Tutaj wpisz motyw dnia

Tutaj wpisz opis

4

Dzień 4 Ile zjesz, tyle wyleżysz

Tekst

5

Dzień 5 Tutaj wpisz motyw dnia

Tutaj wpisz opis

6

Dzień 6 Tutaj wpisz motyw dnia

Tutaj wpisz opis

7

Dzień 7 Tutaj wpisz motyw dnia

Tutaj wpisz opis

8

Dzień 8 Tutaj wpisz motyw dnia

Tutaj wpisz opis

Kupując kurs “Jak pozbyć się ograniczających przekonań” otrzymasz:

◊ 8 nagrań + 8 transkrypcji nagrań + video

◊ Ćwiczenia na każdy dzień kursu (pdf)

◊ Dostęp do panelu kursu bez ograniczeń czasowych

◊ Wsparcie w zamkniętej grupie na Facebooku.

167

147 ZŁ

GWARANCJA SATYSFAKCJI Jeżeli kurs nie spełni Twoich oczekiwań w ciągu trzech dni od jego rozpoczęcia – zwrócę Ci 100% wpłaconych przez Ciebie pieniędzy. Warunkiem jest przesłanie na mail do godz. 24:00 trzeciego dnia od daty rozpoczęcia kursu, informacji, że z niego rezygnujesz. Nie musisz podawać powodu swojej decyzji.

Nazywam się Beata Sokołowska i będę Ci towarzyszyła w zmianie ograniczających przekonań.

Pracując na co dzień z ludźmi widzę jak sposób myślenia wpływa na to jak się czujemy. Jak zmiana podejścia i przekonań wpływa na zmianę samopoczucia i skuteczności podejmowanego działania. Jak myśli wspierają zmianę nawyków, albo odwrotnie – sabotują nasze postanowienia. Jednocześnie wiem na pewno, że przekonania można zmienić. Można wybrać, zdecydować w jaki sposób myślimy. Można sposób myślenia korzystny utrwalić na tyle aby przebiegał automatycznie, bez naszego wysiłku. TO JEST UDOWODNIONE, stało się także moim doświadczeniem. Tym chcę się dzielić z Tobą i nauczyć Cię jak to osiągnąć.

Ja w mediach

Masz pytania? Napisz do mnie.

11 + 10 =

Wysyłając maila wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach marketingowych. Twoja zgoda jest mi potrzebna abym mogła odpowiedzieć na Twoją wiadomość.