Ściągawka to zestaw przydatnych tablic: co warto jeść, co ograniczać oraz wskazówki o czym pamiętać na co dzień.

Zapisz się na listę osób zainteresowanych kursem

i otrzymaj ściągawkę żywieniową!

Ściągawka to zestaw przydatnych tablic: co warto jeść, co ograniczać oraz wskazówki o czym pamiętać na co dzień.

Opinie o kursie

"Kurs dostałam w prezencie, podeszłam do tego bez przekonania,ale stwierdziłam że 21 dni mogę wytrzymać bo przecież nic nie tracę. A tu nagle schudłam 3 kg i cera się poprawiła;-) Nauczyłam się, że trzeba wierzyć w siebie, że się uda po 21 dniach nagle się okazuje że gorzka czekolada smakuje słodko i wystarczy kostka lub dwie żeby zaspokoić swój głód do słodyczy;-) w skali od 1 do 10 daję 10:-)"

Małgorzata

" Kurs był Fantastyczny. Dziękuję. Najważniejszy dla mnie element to sen. W kursie nauczyłem się aby podejść z rozwagą do zasad które wdrażam. Sporo zasad które są w kursie już praktykowałem, w niektórych miejscach poprawiłem swoje działanie i wdrażam dalej. Najważniejsze było wyregulowanie snu i ustawienie go jako priorytetu. Wyłączenie podjadania małych ilości tu i tam. I przestawienie się na 3 ~4 posiłki dziennie. Piję ok 2 ~ 2.8 wody dziennie. Wdrażam planowanie posiłków na cały tydzień i planowanie zakupów. Ważny element dla mnie to temat termiki. Cenne wskazówki używam, i obserwuję. Pomaga. Kurs oceniam bardzo dobrze. Super mieć z Wami kontakt, oraz grupa na FB to mega wsparcie."

Sebastian

"Z całego serca dziękuję za możliwość wzięcia udziału w kursie. Kurs oceniam powyżej Najwyższej Skali bo jeżeli potrafiłam dziś jadąc 3 godzinę “za kółkiem” autostradą usłaną jedynie stacjami paliw gdzie mój Czarny Chochlik wołał “ZJEDZ KURKACZKI Z KFC!” – zatrzymać się i zakupić świeżo wyciskany zielony sok ( jarmuż, jabłko i kiwi ) TO UWAŻAM ŻE TYLKO TEN KURS POZWOLIŁ MI ZOSTAĆ FAJTERKĄ DNIA."

Iza

"Dzięki kursowi nauczyłam się myśleć świadomie o jedzeniu. Mam tu na myśli świadome podejmowanie decyzji począwszy od planowania posiłków, zakupy a także skupienie i delektowanie się posiłkami. Moja dieta stała się bardziej urozmaicona. Zaczęłam pić więcej wody. Warzywa w każdym głównym posiłku. Czytanie etykiet w czasie zakupów. I jak już wspomniałam wcześniej różnorodność produktów głównie dzięki ciekawym przepisom umieszczonym każdego dnia w lekcji. Nie ma takiej oceny żeby kurs ocenić. Jest po prostu ŚWIETNY. Nie tylko dla osób, które są początkujące w temacie zdrowego odżywiania ale dla wszystkich. Serdecznie polecam każdemu ponieważ wnosi on dużo dobrego."

Małgosia

"Chciałabym napisać tylko kilka słów na temat kursu, w którym uczestniczyłam, choć naprawdę ciężko wyrazić cały zachwyt w kilku słowach, ponieważ można by mówić o jego wspaniałości naprawdę wiele. Kurs jest świetny. W końcu uporządkowałam całą wiedzę, którą posiadałam, bez tego zbędnego chaosu, który ciągle Nas otacza w związku z dietami cud czy super produktami. Dodatkowo bardzo wiele dowiedziałam się nowych rzeczy. Rzetelny, bardzo dobrze przygotowany pod kątem merytorycznym, a zarazem zrozumiały dla każdego."

Roksana

"Po odbytym kursie jestem dosłownie innym człowiekiem,inaczej patrzącym na siebie i na to co trzymam w lodówce, moje wyobrażenie żywieniowe zostało przewrócone o 180 stopni. Zacząłem czytać etykiety na produktach,gdzie wcześniej uznałbym to za bzdurę… Oczywiście to jest dopiero początek,ale plan już jest… Fast foody,żywność przetworzona,słodkie,gazowane napoje wylądowały jako pierwsze do kosza i już jest nieźle…Najważniejsze jest to, że teraz ja spędzam więcej czasu w kuchni niż do tej pory, ja sobie sterem, żeglarzem, okrętem…Mam dla kogo żyć i najbliżsi są moją motywacja do zmiany na lepsze. Bardzo serdecznie Wam dziekuję raz jeszcze za możliwość poznania tajników zdrowego odżywiana w tak zacnym gronie. Mam nadzieję,że to jeszcze nie koniec i nasza przygoda dopiero się zaczyna."

Irek

O Mnie

Nazywam się Beata Sokołowska

• Jestem autorką 2 bestsellerów: “Alkaliczny styl życia” i “Alkaliczny detoks”.

• Ponad 30 tysięcy sprzedanych egzemplarzy książek.

• Ponad 6 tysięcy osób wzięło udział w organizowanych przeze mnie detoksach i wyzwaniach dotyczących dbania o siebie.

• Moje wykształcenie to 11 lat studiów związanych z kompleksowym podejściem do zdrowia. W tym 5 lat psychologii,  studia podyplomowe coachingu zdrowia oraz AWF.

• Mam za sobą 20 lat doświadczeń w detoksie i zmianie (zmianie nawyków, zmianie przekonań, zmianie sposobu myślenia itd.)

• Od ponad 5 lat prowadzę dla Was  bloga.

Masz pytania? Wyślij wiadomość.

5 + 7 =

Wysyłając maila wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach marketingowych. Twoja zgoda jest mi potrzebna abym mogła odpowiedzieć na Twoją wiadomość.